1321 - 1340 av 1 474
1...666768...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015

Klubbad för

Spelkonsoll Sony PS3 12Gb model:CECH-4004A, strömsladd, snr 02274458661734283. Trådlösa hörlurar modell CECHYA-0080 snr13205002913, väska med hjul.

325 kr

Utrop: 500 kr

Mobil Samsung Galaxy S5 olåst IMEI 357749067938945 med laddare och plånboksfodral

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Surfplatta Apple Ipad mini A1455 16Gb, med fodral, Imei 99000411418871, låst till Telia

1 300 kr

Utrop: 950 kr

Mobil Sony Xperia lt-26i med laddare ej original, nagg / repor finns, låst till Telenor. IMEI 351710051198942

500 kr

Utrop: 300 kr

mobil Sony Xperia lt 26i med laddare, bruksslitage, imei 351710058244350

550 kr

Utrop: 250 kr

Surfplatta Apple Ipad A1460 låst till telia 16Gb, Imei 990003071238741, med smutsigt skydd

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Mobil Apple Iphone 5s A1457, 16Gb, bruksslitage, Telia Imei 352054060646644

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Kobratelefon Röd 21cm brukslitage

350 kr

Utrop: 150 kr

Kobratelefon beige 21cm brukslitage

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti matsilver, graverat" defekt Brv275,3g

Utrop: 550 kr

Silverskedar 8 st, 2 st udda teskedar, 4 st udda kaffeskedar, 1par kaffeskedar Brv,93,1g

250 kr

Utrop: 300 kr

Sillgafflar 2 st Silver, en 14cm, en 12,5cm 26,6g

150 kr

Utrop: 100 kr

Tänger 3 st Silver 98g

250 kr

Utrop: 300 kr

Silverskedar 2 st 16,5cm 32,3g

125 kr

Utrop: 125 kr

Silvertång med sockerspade 26,7g

Utrop: 100 kr

Manschettknappar 18K "graverade" 7,3g

Utrop: 1 900 kr

Armband Pansar 18K 19,5cm 2,7g

Utrop: 800 kr

Örhängen 18K 5cm 3,5g

Utrop: 1 300 kr

Armband Bismarck S925 21cm 53,5g

425 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver, ring öglor 39,5g

225 kr

Utrop: 150 kr