Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015
Klubbad för
Spelkonsoll Sony PS3 12Gb model:CECH-4004A, strömsladd, snr 02274458661734283. Trådlösa hörlurar modell CECHYA-0080 snr13205002913, väska med hjul.
Mobil Samsung Galaxy S5 olåst IMEI 357749067938945 med laddare och plånboksfodral
Surfplatta Apple Ipad mini A1455 16Gb, med fodral, Imei 99000411418871, låst till Telia
Mobil Sony Xperia lt-26i med laddare ej original, nagg / repor finns, låst till Telenor. IMEI 351710051198942
Surfplatta Apple Ipad A1460 låst till telia 16Gb, Imei 990003071238741, med smutsigt skydd
Silverskedar 8 st, 2 st udda teskedar, 4 st udda kaffeskedar, 1par kaffeskedar Brv,93,1g