Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015
Klubbad för
Klockor Movado
Herrur Movado manuell 18K boett, plastglas, gravyr (För nit och redlighet...), läderband något slitet,
Herrur Omega Seamaster Guld på stål, Doubleflexlänk, Manuell, repig urtavla. Ø 34mm.
Visa varaUtgått
Matta Keshan signerad, 200x130, blå botten, mindre fläckar/skador.
Visa varaFritid Verktyg
Skruvdragare/Borrmaskin Metabo BSP 15,6 Plus med handtag, laddare, 2x batteri, väska , sn:02420000--3050012016
Fat Blad Design Rosa Ljung Deco Made in Sweden Helsingborg ca 14 x 20cm Höjd: ca 5cm. Vitt.