841 - 860 av 1 474
1...424344...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015

Klubbad för

Brosch 18K med blå sten 4,0g

Klockor Movado

Herrur Movado manuell 18K boett, plastglas, gravyr (För nit och redlighet...), läderband något slitet,

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Örhängen ett par 14K med sten 2,9g

Herrur Omega Seamaster Guld på stål, Doubleflexlänk, Manuell, repig urtavla. Ø 34mm.

Matta Isfahan figural 245x160

Matta Keshan signerad, 200x130, blå botten, mindre fläckar/skador.

Fritid Verktyg

Skruvdragare/Borrmaskin Metabo BSP 15,6 Plus med handtag, laddare, 2x batteri, väska , sn:02420000--3050012016

550 kr

Utrop: 2 500 kr

Fritid Verktyg

Borrmaskin Bosch PSB 650 RE, med manual, 230V, sn: 401633238

225 kr

Utrop: 800 kr

Glasskål Hupilla Tauno Wirkkala Signerad. Blå-grön. Ø ca 30cm Höjd: ca 9,5cm.

375 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Verktyg

Vinkelslip Black & Decker CD115 Type 4 med manual, sn: 201119, fläckar/bruksskick

125 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Verktyg

Vinkelslip Black & Decker KG725 Type 3, sn: 201317JL

125 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K Vitguld med liten ått-kantslipad diamant Ø 17 1,1g

Utrop: 425 kr

Kruka Höganäs 1L brun Ø ca 12,5cm Höjd: ca 10cm.

50 kr

Utrop: 50 kr

Fat Blad Design Rosa Ljung Deco Made in Sweden Helsingborg ca 14 x 20cm Höjd: ca 5cm. Vitt.

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Propeller, treblading rostfritt stål 21-M, Ø ca 14,5", små märken efter grundkänning

325 kr

Utrop: 2 000 kr

Fritid Verktyg

Skruvdragare Cotec PLCD25, SN: 111284014-2011

100 kr

Utrop: 125 kr

Högtalarset Philips system A2.310 (saknar adapter)

Utrop: 50 kr

Hörlurar, ett par Skullcandy svarta, funktionsknapp kabel.

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 18K 11,3g defekt, gravyr

Utrop: 3 000 kr

Parti silver 830 12,5g defekt

50 kr

Utrop: 50 kr