561 - 580 av 1 193
1...282930...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2015

Klubbad för

Ipad Air Wi-Fi 16GB Space Grey, Modell: A1566, Snr: DMPNFEKAG5VJ med laddare i kartong, oanvänd

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Armsmycke 18K 14g, med stenar

Utrop: 3 600 kr

Örhängen 1 par 18K 7,9g, halvstela, med stenar

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K 5,4g, med stenar, något sliten

Utrop: 1 400 kr

Barnarmband 18K 4,3g 13cm, med platta ingraverat jordgubbssymboler, med 3st integrerade berlocker, repig

Utrop: 1 100 kr

Ipad Air 16GB Wi-Fi Cell Space Grey, Modell: A1475 Imei: 358770055454033 med laddare i kartong, använd till 3

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Läsplatta Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5100 16GB, Snr: RF1D72RNFZP Imei: 357799050677133, något repigt glas, med laddare

400 kr

Utrop: 600 kr

Högtalare Harmon/Kardon Onyx Studio, Bluetooth, Snr: FC0008-0076850 i kartong med kablar och manual

850 kr

Utrop: 600 kr

Kamera Leica DRP Ernst Leitz-Wetzlar Germnay nr. 665262, ej funktionstestad

Moccasked S830 9g 95mm, modell Rosen

Parti silver S830 49,7g, defekt

Sockertång Nysilver 19,9g, skeva klor

Kaffesked S830 8,8g 110mm

Apple Ipad 4 A1460,16GB Imei: 99000409222798 6, Part no: MD525KS/A, anv till 3, i originalkartong, med laddare, små repor på skärm

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 11st S830 97,8g, vissa skeva

Vigvattenskål S830 55,7g, 1800-tal

Apple Iphone 5 16GB A1429, skada på glas, sliten och repig, laddare ej original

850 kr

Utrop: 200 kr

Skedar 18st olika modeller, graverade, finskt silver, 220,8g

550 kr

Utrop: 700 kr

Tårtgafflar 12st S830 146mm, modell Carmen

750 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 12st S830, modell Carmen

350 kr

Utrop: 400 kr