Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015
Klubbad för
Elgitarr, Hawk, Korea, bakplatta saknas, repor och stötskador, i mjukt fodral
Elgitarr Squier by Fender Telecaster, skador baksida kropp, bokstäver och siffror inristade, skev hals, i hårt skadat fodral
Akustisk gitarr, Levin, handmålad och dekorerad ovansida, repor och sprickor, i trasigt hårt fodral
Väska, Gucci, grått läder, missfärgad, gulmetall detaljer, snr 232931 204991, dustbag, butikspåse