941 - 960 av 1 505
1...474849...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, Neville PX-10, snr 01930187

200 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, Fender Bronco amp PR-258, snr 29521, skada i tweed

650 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Hawk, Korea, bakplatta saknas, repor och stötskador, i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr, No 1, BD-4101, lagad i huvudet, i mjukt fodral

225 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Träblås

Tenorsaxofon, Thomson, snr W84882, buckla, i hårt fodral

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Mandolin, Höfner, Germany, sprick baksida, färgskada, i hårt fodral

550 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Kustom KGA 10FX, snr 0541-012304, målad text, skada i skinn

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Hagström 813, några knappar fastnar, i hårt fodral

225 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Kustom, Quad 65-DFX, hål och repor i skinn, buckligt nät

150 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal, Cry baby GCB-95, trasig batteriucka, sliten

275 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, AER Compact Mobile II, snr 019000389, huva och nätkabel

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr Squier by Fender Telecaster, skador baksida kropp, bokstäver och siffror inristade, skev hals, i hårt skadat fodral

850 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr, Ibanez V302, repor, i hårt fodral

Utrop: 1 600 kr

Akustisk gitarr, Levin, handmålad och dekorerad ovansida, repor och sprickor, i trasigt hårt fodral

75 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr med mic, Alvarez Fusion 508411, snr 79871, i mjukt fodral

Utrop: 3 000 kr

Hörlurar, Urbanears, Plattan, fläckig huvudbåge, i kartong, ytterkartong saknas

100 kr

Utrop: 125 kr

Mobiltelefon, LG L65 imei: 353723-06-343605-9, laddare, sprickor i skärmen

125 kr

Utrop: 50 kr

Väska, Gucci, grått läder, missfärgad, gulmetall detaljer, snr 232931 204991, dustbag, butikspåse

Utrop: 4 800 kr

Figurgin, Noshörning (Jura) av Lisa Larsson, Gustavsberg, längd 18cm, sliten dekor

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Glasskål, Iittala Marimekko, blå, 155mm

225 kr

Utrop: 125 kr