Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015
Klubbad för
Elgitarr J & D Brothers, modell EG-3, snr:YAHE1642, lackskador, 1 sträng saknas, i mjukt fodral
Elgitarr Fender Stratocaster, made in Mexico, snr:MX13424542, i hårt fodral
Akustisk gitarr Norman, modell Protege B18, snr:021017000112, repor, stötskador och lackskador, 1 sträng saknas, i mjukt fodral
Elgitarr Fender Telecaster, made in Mexico, snr: MX 14475350, reglage- detalj saknas, i hårt fodral