441 - 460 av 1 505
1...222324...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015

Klubbad för

Hänge 18K 2,7g med sten

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K 84,6g skadat/graverat

Utrop: 21 600 kr

Armring 21K 40,8g öppningsbar

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Ring 18K 10,5g med stenar Ø17¾

Utrop: 3 400 kr

Hänge 18K 7,1g vitguld med stenar

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Örhängen ett par 18K 10,8g vitguld med stenar

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K 6,1g med stenar Ø18½

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 18K 11,5g skadat/graverat

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 14K 7,4g skadat

Utrop: 1 500 kr

Hänge 14K 1g Hjärta

175 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja 18K 23,5g 50,5cm

Utrop: 6 000 kr

Ring 18K 1,3g med diamanter 3xca0,005ct Ø20

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 2g med diamanter 3xca0,005ct

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 0,2g Hjärta

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge 18K 6,3g skadat

Utrop: 1 700 kr

Halscollier 18K 30,9g med stenar ca70cm

Utrop: 7 900 kr

Ring 18K 14,2g med stenar skadad

Utrop: 3 700 kr

Fotografi, laminerat, Daan Oude Elferink (1978-), "Falling", 1/8, 101x71cm, Visas på St:Eriksgatan 20 i Stockholm

6 300 kr

Utrop: 7 600 kr

Olja på duk, Tord Lager (1942-), "Interiör med stol", 38x55cm, i ram, signerad och daterad 1979

650 kr

Utrop: 750 kr

Olja på duk, Theodor Friis (1879-1959), "Efter regn", 65x88cm, krackeleringar, skador på kanter

Utrop: 1 200 kr