1421 - 1440 av 1 923
1...717273...97 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2015

Klubbad för

Vas graverad H18cm

Utrop: 50 kr

Kopparkärl H18cm Ø33cm skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Julprydnader 11st med skador

850 kr

Utrop: 50 kr

Vas Iittala Aalto H16cm vit naggad

225 kr

Utrop: 125 kr

Vas Iittala Aalto H16cm klarglas

425 kr

Utrop: 300 kr

Träfigur Kay Bojesen Elefant

750 kr

Utrop: 300 kr

Träfigur Kay Bojesen Björn

425 kr

Utrop: 200 kr

Oljemålning Ulf Carleson 2002 "Älg vid lada" ca30x39cm enkel träram

100 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning Ulf Carleson 1998 "Bäck vid skogsbryn" ca55x38cm träram

200 kr

Utrop: 250 kr

Stringhylla 3plan L79cm bruksslitage två färger på hyllplan

500 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Golfbag med 13 klubbor (12 st Spalding : järn 5-8, S, P, trä: 3, 5, 7, driver, putter, PRO Choice: 1 putter) putter

Utrop: 1 400 kr

Grafiskt blad sign Lasse Åberg E.A Grönsaks-stilleben/Man med sparris-skägg 50x67cm motiv 39x56cm ingrasad med ram

400 kr

Utrop: 500 kr

Ringar 4st 18K 24g graverade

Utrop: 6 200 kr

Halskedja 18K 14,8g Pansar 59,5cm

Utrop: 3 800 kr

Hänge 18K 10,6g Öga med stenar

Utrop: 2 700 kr

Ring 21K 2,9g Ø18

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring 21K 5,5g med stenar/en saknas Ø16¾

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Hänge 21K 7,8g med stenar

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Venezia 18K 3,8g 52cm

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 8,7g Ø19, med sten och diamanter 1xca0,03ct , 3xca0,02ct

Utrop: 3 400 kr