1401 - 1420 av 1 923
1...707172...97 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2015

Klubbad för

Halskedja S925 12,8g 47,5cm

Utrop: 200 kr

Hänge S925 6,1g

Utrop: 150 kr

Halskedja Pansar S925 559,8g 55cm, bucklor på låset

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Ring S925 9,9g Thomas Sabo repig Ø16½ i ask

Utrop: 250 kr

Armband Pansar S925 226,3g, låset går ej att öppna

700 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 11st silver 99g 105mm

275 kr

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 12st S830 180,1g 118mm, modell Sachsisk

600 kr

Utrop: 550 kr

Brosch silver 7,8g missfärgad

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 13,9g med pärla och stenar/fler saknas

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband S835 38,3g ihålig Pansar 19,5cm

Utrop: 375 kr

Fritid Övrigt

Motionsband, Attract, indoor walking, modell HMT-1010, snr:20100916-33425

Utrop: 900 kr

Kaffekoppar 12st med fat 1549 Blå Blomster Royal Copenhagen

275 kr

Utrop: 300 kr

Assietter 12st 1625 Blå Blomster Royal Copenhagen Ø17cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Höfner lackskador sliten i mjukt fodral

Utrop: 3 600 kr

Akustisk Gitarr Benton repig snr76550006 kartong

75 kr

Utrop: 75 kr

Champagneglas 6st med gröna slingor H24,5cm

400 kr

Utrop: 75 kr

Ukelele Makala MK-SD YL snr305 i kartong

150 kr

Utrop: 75 kr

Hängfotogenlampa med el småskador

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Smörbytta naggad med lock H8,5cm Ø8cm Skål 12,5x12,5cm H3,5cm Berså Gustavsberg

425 kr

Utrop: 250 kr

Vas Orrefors GB3834 227 H20,5cm

275 kr

Utrop: 125 kr