Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015
Elgitarr Washburn Culprit (Dimebag Darrell), repor, små stötskador, snr:98120523, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Levin modell Cantus CN30S, , sprickor och stötskador, i mjukt fodral
Halvakustisk gitarr Gretsch Electomatic G5120, snr:KS11017533, i trasigt mjukt fodral
Akustisk gitarr Richwood, modell Artist series, modellnummer: RM-70-NT, snr: 3249110604440, delar av stallet borta, repor och skador i lacken, i kartong
Akustisk gitarr Gibson, modell L-4A, med mic, snr: 02762003, spricka, repor, lackskador, i hårt fodral
Akustisk gitarr, Walden, modell D-450CP, med mic, batteri och batterilucka saknas, repor och stötskador, snr: 005031, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha, modell CG-100A, snr:10827513, stötskador, repor, lackskador, strängar saknas, i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Elgitarr Ibanez, RG- series, modell RGT6EX FX, snr CP06072172, repig, i mjukt fodral