921 - 940 av 1 483
1...464748...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Klockor Perfecta

Perfecta, 14K två boetter, nr.15 2804, saknar glas, bucklor

2 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 13,9g, graverat

Utrop: 3 500 kr

Skjortknappar 2st 18K 2,8g

Utrop: 850 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 7,8g 45cm

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 3,1g Ø16¼ med åttkantslipade diamanter 7xca.0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Armband 18K 4,7g 19cm

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 14K 2,7g

Utrop: 550 kr

Örhängen 14K 2,5g

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 5,6g, defekt, skadat

Utrop: 1 500 kr

Hänge 14K 1,1g

175 kr

Utrop: 225 kr

Smycken Herring

Ring 18K 9g Ø18½ med sten

Utrop: 2 800 kr

Hänge 18K 1g med sten

Utrop: 300 kr

Parti guld 9K 3,5g, defekt

Utrop: 425 kr

Ring 18K 5,2g, skev med sten

Utrop: 1 400 kr

Halskedja Ankar 18K 111,2g 55cm

24 000 kr

Utrop: 28 500 kr

Halssmycke S830, 9,6g 44cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring förgyllt Silver 925, 6,2g Ø16¾ med stenar

250 kr

Utrop: 150 kr

Armband S835, 4,9g 17,5cm med stenar

75 kr

Utrop: 50 kr

Hängen 3st S925, 2,9g

Utrop: 75 kr

Armband Bismarck S830, 4g 18cm

Utrop: 50 kr