681 - 700 av 1 483
1...343536...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2015

Klubbad för

Fat 2st S830, 69,1g Ø10,4cm, bucklor

Penna, S830, 13,1g, Sampson Mordan & co Makers, gravyr på sten

Kopp S875, 93g, med glasinsatts

Fat, Rörstrand, Gunnar Nylund, längd 13cm

Vas, Rörstrand, Gunnar Nylund, höjd 7,6cm

Skål, Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Farstagods, Ø19cm

Kopp, Royal Copenhagen, höjd 6,5cm

Vas, Royal Copenhagen, höjd 14cm

Fat, Nymolle, Björn Winbladh, "judgment of Paris", längd 19cm, repor

Figurin, Germany, höjd 12cm

Ring S925, 13,1g Ø18¼ med sten

225 kr

Utrop: 275 kr

Smycken Herring

Ring S925, 6,9g Ø18¼ med sten

Utrop: 150 kr

Örhängen S925, 3,2g, med plastkulor

Utrop: 75 kr

Ring S900, 1,8g Ø16¼ med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Herring

Ring S925, 5,5g Ø19½

Utrop: 125 kr

Ring S925, 10,8g Ø18¼ med stenar

275 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925, 2,6g Ø18¼ med plastkula

75 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Herring

Ring S925, 2,6g Ø18 med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 925, 14,9g, skadat

175 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925, 15,9g 42cm

Utrop: 250 kr