1361 - 1380 av 1 477
1...686970...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015

Klubbad för

Hänge 21K 1,3g

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge, hjärta 18K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halsband, Venezia 18K 36,5cm 1,3g

Utrop: 350 kr

Armband, Figaro tvåfärgat 18K 17cm 3,8g

Utrop: 950 kr

Ring VG med dia 11xca0,02ct. gravyr Ø16¾ 3,7g

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen, ett par 21K 1,8g

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld, 21K 11,4g

Utrop: 3 300 kr

Örhängen, ett par med sten 18K brv 1,7g

Utrop: 600 kr

Parti guld. Ring med svag gravyr 18K Ø22¼ 5g

Utrop: 1 300 kr

Halsband, Pansar 18K ca 85cm 16,6g

Utrop: 4 300 kr

Armband, tvåfärgat 14K ca 21cm 16,1g

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Halsband, Figaro 18K 51cm 9,1g

Utrop: 2 400 kr

Laptop Lenovo g50-45, med laddare och väska, Windows 8 usb 3, HDMI utgång, 8Gb RAM, 300 Gb HDD, snr pf030fdsPF9XB4820018

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Laptop Apple Macbook A1150 med operativ Umbuntu One 13:10 med laddare 500Gb HDD fungerar bara med nätsladd, lösen "renaklippet", lite små repor bucklor, lite färg på två tangenter, snr W86390BMVWY

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Mobil Sony Xperia Z c6603 olåst med laddare imei 355762056064226 olåst smårepig

900 kr

Utrop: 900 kr

Mobil Samsung Galaxy Core plus med laddare hörlurar bruksanvisning i kartong, olåst Imei 358495058963182

700 kr

Utrop: 500 kr

Apple TV 3rd gen A1469 med strömkabel fjärrkontroll komplett i kartong snr SC07L2H2AFF54

425 kr

Utrop: 200 kr

1 mobil NokiaLumia 520 IMEI 357257052150195 med laddare i kartong, smårepig defekt on/off knapp olåst

175 kr

Utrop: 250 kr

Mobil Samsung Galaxy s6 Edge laddare, hörlurar, 32Gb,, manual i krt låst till 3, imei 359521065076285

4 100 kr

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K, halsband Bismarck 45cm, ring med sten. Brv 17,3g

Utrop: 4 300 kr