941 - 960 av 1 477
1...474849...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015

Klubbad för

Halskedja Singapore & hänge med pärla 18K 3,8g 46cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 23K 15,1g 47cm

4 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Hänge Silver 925/ 14K 6,8g, defekt, nagg, slitet

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 6,3g, defekt

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K Ø19¾ 1,2g, med sten, defekt

Utrop: 300 kr

Parti guld 14K 7,2g, defekt, innehåller plast & stenar

Utrop: 1 400 kr

Hänge 14K 2,1g

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 1,3g ,med sten, något sliten

Utrop: 350 kr

Berlock signerad Pandora 14K 3,1g, med klämstopp & emalj

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Berlock signerad Pandora 14K 1,5g

700 kr

Utrop: 550 kr

Berlock signerad Pandora 14K 3,0g

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Berlock signerad Pandora 14K 2,3g, med stenar

1 600 kr

Utrop: 850 kr

Hängen, 2 st 18K 3,3g, defekta, varav 1 med sten & 1 med gravyr

Utrop: 850 kr

Hänge hjärta 14K 1,4g ,med stenar

Utrop: 300 kr

Armband Bismarck 18K 5,9g 18,5cm

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 14K 14,2g, defekt, innehåller stenar

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K 22,5g, defekt, innehåller stenar, diamanter & plast

Utrop: 5 700 kr

Hänge 18K 10,4g, med emalj, något sliten

Utrop: 2 400 kr

Halskedja Ankar 18K 36,2g 42cm

7 600 kr

Utrop: 9 200 kr

1 Bit kedja 18K 10,2g, defekt

Utrop: 2 600 kr