Halskedja Singapore & hänge med pärla 18K 3,8g 46cm
Utrop: 1 000 kr
Halskedja 23K 15,1g 47cm
Utrop: 5 000 kr
Hänge Silver 925/ 14K 6,8g, defekt, nagg, slitet
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K 6,3g, defekt
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K Ø19¾ 1,2g, med sten, defekt
Utrop: 300 kr
Parti guld 14K 7,2g, defekt, innehåller plast & stenar
Utrop: 1 400 kr
Hänge 14K 2,1g
Utrop: 425 kr
Hänge 18K 1,3g ,med sten, något sliten
Utrop: 350 kr
Berlock signerad Pandora 14K 3,1g, med klämstopp & emalj
Berlock signerad Pandora 14K 1,5g
Utrop: 550 kr
Berlock signerad Pandora 14K 3,0g
Utrop: 1 100 kr
Berlock signerad Pandora 14K 2,3g, med stenar
Utrop: 850 kr
Hängen, 2 st 18K 3,3g, defekta, varav 1 med sten & 1 med gravyr
Hänge hjärta 14K 1,4g ,med stenar
Armband Bismarck 18K 5,9g 18,5cm
Utrop: 1 500 kr
Parti guld 14K 14,2g, defekt, innehåller stenar
Utrop: 2 800 kr
Parti guld 18K 22,5g, defekt, innehåller stenar, diamanter & plast
Utrop: 5 700 kr
Hänge 18K 10,4g, med emalj, något sliten
Utrop: 2 400 kr
Halskedja Ankar 18K 36,2g 42cm
Utrop: 9 200 kr
1 Bit kedja 18K 10,2g, defekt
Utrop: 2 600 kr
Tisdag 6 okt 2015