861 - 880 av 1 477
1...434445...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015

Klubbad för

Vristlänk tvåfärgad 14K 3,7g 27cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par 23K 4,5g, defekta

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K Ø16¾ 4,1g, med diamant 1 x ca 0,75ct

12 800 kr

Utrop: 12 000 kr

Ring 18K Ø18 2,2g, med stenar , defekt, 1 sten något lös

Utrop: 550 kr

Mormorsur 18K, med 1 boett, defekt, saknar glas, fungerar ej, bruttovikt 30,3g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti silver 830 722,3g, defekt, innehåller gravyr & rostfritt stål

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Tajms Chrono AT, 92101, quartz,går ej, datum, stenar på glasring, stål, gummiarmband, viklås

225 kr

Utrop: 250 kr

Fickur 14K, Movado, med 1 boett, nr 47125 0620551, defekt, sliten & lös boett, totalvikt 59,8g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Tändare Cartier, silverfärgad metall, nr; 224433, 6x2,5cm, fungerar, med kartong något missfärgad, med manual

750 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja Pansar Silver 925 61,6g 57cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Armband silver 925 66,4g 24cm, något slitet

200 kr

Utrop: 250 kr

Collier Silver 925 6,0g 41,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Collier Silver 925 6,4g 41,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Figaro Silver 925 13,5g 45cm

50 kr

Utrop: 75 kr

2 Halskedjor 45cm, 42cm & två hängen varav 1 med sten Silver 925 7,4g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver 925 30,6g, defekt, innehåller emalj

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti Silver 925 37,3g, defekt

150 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Silver 925 27,8g 41,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Silver 925 64,5g 48cm ,något sliten

275 kr

Utrop: 250 kr

Herrur Michael Kors, quartz, i stål , med läderrem, datum, safirglas,sn: 251207,modnr : MK-8184,några små repor & nagg på glas och stålring

600 kr

Utrop: 600 kr