Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015
Klockor Blancpain
Herrur Blancpain 18K automat, Ø33,3mm, Nr: 3343, ett index klockan 12 saknas, plexiglas, läderband slitet.
Träfigur (Troligtvis gjord i Kenya) Färgad barbröstad utsmyckad kvinna med vattenflaska Höjd: 59cm
Musikinstrument Övrigt
Ljudinterface Roland Quad Capture 4x4 24-bit/192kHz USB 2.0, med USB-kabel, manual, kartong, Snr: G9D3541, 2 CD-skivor mjukvara/drivrutiner
Orientalisk matta 205X131 beige botten med röd/blå bård med blomsterinslag. Visas ej!
Visa varaÖvrigt Övrigt
Orientalisk matta beige botten röd/rosa bård med blå/gröna inslag av blommor ca197x130 läder på unde. Visas ej!
Visa varaÖvrigt Övrigt
Mattor Keshan, ett par, centrala Persien 1900-talets första kvartal. Röd botten med motiv av sittand. Visas ej!
Visa varaÖvrigt Övrigt
Matta Nain 52 x 72cm. Mörkblå botten med blommotiv. (fransknyntning något defekt/sliten, samt liten. Visas ej!
Visa varaÖvrigt Övrigt
Matta Nain 56 x 83cm. Mörkblå botten med blommotiv. (liten missfärgning). Visas ej!
Visa varaÖvrigt Övrigt
Mattor Kirman, ett par, sydöstra Persien 1900-talets första kvartal. Mörkblå botten med motiv av kvi. Visas ej!
Visa varaElektronik Kameror
Kamerahus Canon EOS 7D, objektiv EF-S 18-135mm IS, batterigrepp BG-E7 & tillbehör i väska, Nr: 2681240765 / 7852006967
Matta Keshan Signerad. 130 x 200cm. Figural, blå bakgrund. Mindre fläckar/skador. Visas ej!
Visa varaElektronik Kameror
Objektiv Canon EF 70-200mm 1:4 L IS USM Ø67mm, Nr: 464798, lock, motljusskydd, filter (UV), fodral.