1241 - 1260 av 1 747
1...626364...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015

Klubbad för

Ljusstakar 3st, Georg Jensen, design Rebecca Uth, rostfritt stål, höjd 132-133mm, i originalkartong

650 kr

Utrop: 425 kr

Olja på duk, signerad D, 48x38cm, sliten förgylld träram

600 kr

Utrop: 375 kr

Digital systemkamera Nikon D5000, snr:6623825, med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm 1:3,5-5,6G snr:15049973, med laddare

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 55-200mm 1:4-5,6G ED VR snr:3405025, i tygfodral

800 kr

Utrop: 300 kr

Objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 55-200mm 1:4-5,6G ED VR, snr:3733374, i tygfodral

650 kr

Utrop: 300 kr

Objektiv Sigma 70-300mm 1:4-5,6 APO DG, snr: 3033359, i tygväska Sigma

400 kr

Utrop: 425 kr

Kameraväska Lowepro Fastpack 100

275 kr

Utrop: 150 kr

Lampfot, Royal Copenhagen, höjd20cm, med skärm

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge S925 3,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 7,7g defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Krus 2st, Gustavsberg, höjd 8cm och 4cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 6st, Ekeby, Ø18cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Core plus SM-G350, IMEI 355059/06/736738/0, fungerar ej, med laddare

225 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade S830 brv. 96,5g 237m, bladet stål, skaftet fyllt, modell Finnmyrten

275 kr

Utrop: 125 kr

Sockertång S830 26,3g 105mm modell Finnmyrten

150 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st S830 173,7g 120mm, modell Finnmyrten

650 kr

Utrop: 550 kr

Bordsknivar 6st, S830, brv. 311,3, 203mm, bladen stål, modell Finnmyrten

950 kr

Utrop: 600 kr

Bordsgafflar 8st S830 265,4g 176-179mm, modell Finnmyrten

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Bordsskedar 12st S830 468,0g 174mm modell Finnmyrten

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Bordsgafflar 12st S830 491,7g 181-185mm, modell Finnmyrten

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr