781 - 800 av 1 747
1...394041...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2015

Klubbad för

Champion, Off Road, WR100, C5010, herrur, quartz går ej, stål, datum, repig ring, originallänk, i box

225 kr

Utrop: 200 kr

Olja på pannå, Margareta Carlstedt, (1934-), "Aftonrodnad Råcksta träsk", 45x54cm, i ram

Utrop: 250 kr

Olja på pannå, Margareta Carlstedt, (1934-), "Vår i trädgården", 26x34cm, i ram

Utrop: 75 kr

Träsnitt, Margareta Carlstedt, (1934-), 140/150, 19,5x24,5cm, i ram och glas

150 kr

Utrop: 200 kr

Akvarell, Margareta Carlstedt, (1934-), "Vingäster", 23x17cm, i ram och glas

Utrop: 200 kr

Grafiskt blad, D Kumlin, 38x27cm, missfärgad, i ram och glas, ram skadad

Utrop: 100 kr

Grafiskt blad, D Kumlin, 33x29cm, missfärgad, i ram och glas, ram skadad

Utrop: 100 kr

Färglitografi, Esaias Thorén, (1901-1981), 60/310, 42x50cm, i ram och glas, ram skadad

Utrop: 1 200 kr

Olja, M Rondelli, 22x16cm, i ram och glas

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Bert Österlund, (f.1912), 49x61cm, i ram

Utrop: 700 kr

Blandteknik, Elias du Halde, 88x59cm, i ram och glas

Utrop: 375 kr

Olja på duk, Eva Källman, (1956-), 125x114cm, i ram, tavlan har varit med i filmen "Hypnotisören"

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Olja på pannå, Nina Zbanduto (1894-1988), 21,5x29cm, i skadad ram, lös del med

Utrop: 850 kr

Olja på pannå, Yuri Illich Repin (1877-1954), signerad Yuri Repin 1942, 63x42cm, i ram

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Olja på duk, Sten Ekendahl, (1897-1968), 53x42cm, i ram

Utrop: 375 kr

Tissot PRS200, T067417A, snr.11JA0373084, herrur, quartz, kronograf, safirglas, datum, tidtagningen återställer ej korrekt, stål, originallänk, kronan lös

800 kr

Utrop: 700 kr

Klockor Jacques Lemans

Jacques Lemans 1-1117, herrur, kronograf, quartz, datum, stål, läderarmband

750 kr

Utrop: 750 kr

Champion Trophy, C8257, herrur, quartz, dag, datum, stål, originallänk

Utrop: 750 kr

Helvetia, Fickur, nr.5791797, 3651, 49, metall, dimmigt plastglas, klockkedja metall, i ask

250 kr

Utrop: 200 kr

Champion, Freerider, chronograph, C8600, herrur, quartz, stål, originallänk, tidtagninen fungerar ej

Utrop: 425 kr