Avslutad | Aficionado – Torsdag 17 september 2015
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CARTIER, vinrött läder, gulmetall detaljer, 3 st sedelfack 11x10cm, visst slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neguev GM, ljusbrunt nomad läder, gulmetall detaljer, 40,5x39,5x17cm, lite fläckar, två större på baksidan.
MANSCHETTKNAPPAR, VERSACE, vitmetall, svart plast, smyckespåse, etui, visst slitage.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, svart scoth grain, svarta läder detaljer, 43x35x22cm, reglerbar axelrem.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, bauch & Lomb, vintage, WO927, brunmelerade bågar, svarta glas, putsduk, etui.
CABINVÄSKA, CARTIER, vintage, vinrött läder, gulmetall detaljer, 45x33x20cm, kombinationslås, visst slitage på hörn, några repor.