Avslutad | Aficionado – Torsdag 17 september 2015
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bastille, damier ebene, 34x28x10cm, reglerbar axelrem i nylon, slitage på hörnen,
WEEKEND BAG, PIERRE CARDIN, svart och vinrött immitations läder, 45x 32x19cm, en dragtapp saknas,
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Gatsby Style 6, W0941. brunmelerade bågar, grönsvarta glas, etui, lite repor.
RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, Garmentbag, grönt tyg, grönt taiga läder, gulmetall detaljer, 100x58x11cm, tre ytterfack, ett skofack, axelrem, lite fläckar på botten.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Barbara, TF 376 05D 5816 bruna och svarta bågar, svarta polariserade glas, putsduk, etui, ytterkartong.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, S.T.Dupont, "Night and Light", Limited edition, 14 briljanter 0,49 ctv, TW(G)/VS2, platiniserad mässing, modell Briquet ligne 2, nr 188/500, slitage, box, ytterkartong, certifikat från år 2001, referens 16420, en del saknas.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Orbs, RB8019 001 5618, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, GA 65/S BG7 120, bågar i vitmetall gråa glas, etui, några repor.
SOLGLASÖGON, GUCCI, 120 GG 1426/S 676, brunmelerade bågar, bruna glas, etui.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, RALPH LAUREN, mörkgrönt rutigt tyg, insida i vart läder, spänne i sterling silver, längd 90-95cm, bredd 3cm.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svart tyg, svart läder, spänne i vitmetall lite repigt, längd 90 cm, bredd 3cm,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandouliere 45, monogram canvas, 45x21x25cm, axelrem saknas, lås men ingen nyckel, slitage.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, grönt rött tyg, spänne i vitmetall, längd 100, bredd 4cm, originalask.
VÄSKA, BARON, Country Tote, messenger modell, brunt nubuck, bruna läder detaljer, 38x28x13cm.
BAG, BRIC´S, svart nylon, svarta läderdetaljer, 52x40x 19cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BURBERRY, beige, röd, svartrutig, brunt läder, mässingsfärg spänne, längd 95, bredd 3,5cm,