Mynt 2,5G silver 24,8g Nederländerna 1872
Utrop: 100 kr
Mynt 28,3g silver Crown 1935
Mynt 2st silver 45,2g One Bermuda Crown 1964
Utrop: 150 kr
Mynt 4st silver 99,8g 2,5G Nederländerna 1929,1931,1937,1939
Utrop: 300 kr
Mynt 5st silver 74,9g 2,5G Nederländerna 1960-1963,1966
Utrop: 225 kr
Mynt 3st Svenska 5kr1959 S400,5kr1935 S900,10kr1972 S830
Utrop: 200 kr
Mynt 2st silver 46,5g Elisabeth II 1965,1867-1967
Skål Kosta Boda Ulrica Vallien-Hydman "Happy going" 25cm
Utrop: 125 kr
Skål Kosta Boda Anna Ehrner Tempera Ø20cm H10cm
Tulpan Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Flower Power H16cm
Utrop: 75 kr
Akustisk gitarr Fender CD-60NAT snrCs07072140 lackskador i fodral
Utrop: 500 kr
Kakfat på fot pressat glas H21cm Ø23cm
Utrop: 50 kr
Fåglar 2st porslin Goebel naggade näbbar
Skål Blå Måsen Bing & Gröndal 11x11cm
Desserttallrikar 12st Blå Måsen Bing & Gröndal en skadad Ø17,5cm
Vas Blå Måsen Bing & Gröndal H14cm
Kanna med lock Blå Måsen Bing & Gröndal H23,5cm
Mjölkkanna Sockerskål Blå Måsen Bing & Gröndal
Kaffekoppar 9st med 12 fat en kopp skadad Blå Måsen Bing & Gröndal
Utrop: 250 kr
Örhängen två par S925 3g
Måndag 7 sep 2015