81 - 100 av 899
1...456...45 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 7 september 2015

Klubbad för

Mynt 2,5G silver 24,8g Nederländerna 1872

Utrop: 100 kr

Mynt 28,3g silver Crown 1935

75 kr

Utrop: 100 kr

Mynt 2st silver 45,2g One Bermuda Crown 1964

125 kr

Utrop: 150 kr

Mynt 4st silver 99,8g 2,5G Nederländerna 1929,1931,1937,1939

Utrop: 300 kr

Mynt 5st silver 74,9g 2,5G Nederländerna 1960-1963,1966

Utrop: 225 kr

Mynt 3st Svenska 5kr1959 S400,5kr1935 S900,10kr1972 S830

200 kr

Utrop: 200 kr

Mynt 2st silver 46,5g Elisabeth II 1965,1867-1967

125 kr

Utrop: 150 kr

Skål Kosta Boda Ulrica Vallien-Hydman "Happy going" 25cm

300 kr

Utrop: 125 kr

Skål Kosta Boda Anna Ehrner Tempera Ø20cm H10cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Tulpan Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Flower Power H16cm

600 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Fender CD-60NAT snrCs07072140 lackskador i fodral

450 kr

Utrop: 500 kr

Kakfat på fot pressat glas H21cm Ø23cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Fåglar 2st porslin Goebel naggade näbbar

Utrop: 50 kr

Skål Blå Måsen Bing & Gröndal 11x11cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Desserttallrikar 12st Blå Måsen Bing & Gröndal en skadad Ø17,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Vas Blå Måsen Bing & Gröndal H14cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Kanna med lock Blå Måsen Bing & Gröndal H23,5cm

400 kr

Utrop: 125 kr

Mjölkkanna Sockerskål Blå Måsen Bing & Gröndal

325 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekoppar 9st med 12 fat en kopp skadad Blå Måsen Bing & Gröndal

450 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen två par S925 3g

Utrop: 75 kr