Djupa fat 3st kinesiska Ø19cm
Utrop: 75 kr
Koppar med fat 6st två naggade Kina import
Mobiltelefon HTC ONE PJ46100 IMEI:359188048898209 med laddare
Utrop: 600 kr
Halscollier S925 15,9g 40,5cm
Utrop: 250 kr
Halscollier S925 18,8g 43,5cm
Utrop: 275 kr
Hänge S925 2,5g
Halskedja S925 3,5g Pansar 42,5cm
Hänge S830 1,2g med came
Utrop: 50 kr
Pärlcollier 47cm med silverlås
Glasskålar 2st Kosta Ø11cm H7cm
Certina Herrur 14K graverad datum quartz med förgyllt stålarmband
Utrop: 1 000 kr
Tomtemor med gröt Fyrklövern H42cm naggad vid fot
Utrop: 350 kr
Tomtebarn på kälke Fyrklövern H31cm
Utrop: 300 kr
Figurin Nadal porslin H36cm
Dessertskedar 5st S830 165,6g Patricia 154mm
Utrop: 500 kr
Ljusstakar ett par S830 brv260,4g H9,5cm
Utrop: 375 kr
Bordsgafflar 11st S830 440,4g modell Herrgård 177mm
Utrop: 1 400 kr
Bordsskedar 11st S830 452,5g modell Herrgård 177mm
Bordsknivar 12st S830 brv683,4g modell Herrgård 185mm
Utrop: 1 200 kr
Mynt 3st S800 1 Dollar Canada 1939 69,7g
Utrop: 200 kr
Måndag 7 sep 2015