61 - 80 av 899
1...345...45 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 7 september 2015

Klubbad för

Djupa fat 3st kinesiska Ø19cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Koppar med fat 6st två naggade Kina import

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon HTC ONE PJ46100 IMEI:359188048898209 med laddare

500 kr

Utrop: 600 kr

Halscollier S925 15,9g 40,5cm

Utrop: 250 kr

Halscollier S925 18,8g 43,5cm

Utrop: 275 kr

Hänge S925 2,5g

Utrop: 75 kr

Halskedja S925 3,5g Pansar 42,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830 1,2g med came

75 kr

Utrop: 50 kr

Pärlcollier 47cm med silverlås

250 kr

Utrop: 250 kr

Glasskålar 2st Kosta Ø11cm H7cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Certina Herrur 14K graverad datum quartz med förgyllt stålarmband

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Tomtemor med gröt Fyrklövern H42cm naggad vid fot

75 kr

Utrop: 350 kr

Tomtebarn på kälke Fyrklövern H31cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Nadal porslin H36cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Dessertskedar 5st S830 165,6g Patricia 154mm

450 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstakar ett par S830 brv260,4g H9,5cm

600 kr

Utrop: 375 kr

Bordsgafflar 11st S830 440,4g modell Herrgård 177mm

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Bordsskedar 11st S830 452,5g modell Herrgård 177mm

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Bordsknivar 12st S830 brv683,4g modell Herrgård 185mm

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Mynt 3st S800 1 Dollar Canada 1939 69,7g

175 kr

Utrop: 200 kr