Parti med sten 14K 3,3g
Utrop: 650 kr
Halskedja Kejsar låsöggla defekt S925 50cm 39,9g
Utrop: 400 kr
Ring med diamanter 6xca0,03ct 18K Ø17½ 8,3g
Utrop: 2 800 kr
Örhängen 14K 4cm 9,8g
Utrop: 1 900 kr
Ring med dia 1xca0,96ct ljusgul sitter löst 14K 4,6g, strl ca 16,5+
Utrop: 5 800 kr
Parti guld 18K 6,2g
Utrop: 1 600 kr
Armband 18K 19,5cm 1,4g
Utrop: 350 kr
Armband med 5st berlocker 18K 18cm 2g
Utrop: 500 kr
Ring 14K något skev Ø18 0,7g
Utrop: 150 kr
Ring med stenar något skev 14K Ø18¾ 1,7g
Utrop: 325 kr
Ring med dia 5xca0,03ct 18K Ø16½ 1,4g
Utrop: 550 kr
Armring med ihopsittande ring för barn omställningsbar, något skev 22K 7,1g
Utrop: 2 200 kr
Örhängen något skadade 18K 2cm 2,4g
Utrop: 600 kr
Örhängen 18K 2,6g
Utrop: 1 000 kr
Ring pansar 8K Ø13¾ 2,2g
Utrop: 275 kr
Ring med pärla 18K Ø17 1,4g
Utrop: 450 kr
Halsband Bismarck 18K 45cm 14,7g
Utrop: 3 700 kr
Damur Eterna 18K Quartz med datum, läderarmband 19cm 'bruk slitage' , repor i glas
Utrop: 1 200 kr
Halskedja Singapore 18K 42cm 1g
Ring med diamanter 14xca0,03ct 18K Ø17¼6,9g
Utrop: 2 500 kr
Tisdag 11 aug 2015