Parti guld defekt med stenar 14K 2,9g
Utrop: 375 kr
Hänge med sten 14K 5,0g
Ring med stenar Ø17 1/2 18K 8,6g
Utrop: 2 800 kr
Ring ograverad Ø17 3/4 18K 1,9g
Utrop: 750 kr
Ring med stenar Ø17 1/4 18K 2,6g
Utrop: 850 kr
Parti guld skevt 18K 2,6g
Utrop: 700 kr
Parti guld defekt med stenar 18K 8,3g
Utrop: 2 200 kr
Parti guld med stenar och diamanter 1xca0,02ct och 7xca0,01ct skevt 18K 8,1g
Utrop: 2 100 kr
Armband X-länk defekt 19cm 18K 10,8g
Armband Bismarck sliten/missfärgad defekt lås 2cm 18K 26,7g
Utrop: 7 000 kr
Halskedja Pansar 62cm 18K 14,1g
Utrop: 3 600 kr
Halskedja 59cm (stämplad 18K) 14K 13,3g
Utrop: 2 700 kr
Ring Ø17 1/2 14K 5,3g
Utrop: 1 100 kr
Armring öppningsbar mönstard Ø7cm 21K 69,3g
Utrop: 21 000 kr
Herrur Certina manuell plasglas 18K länk korridor graverad 20K 14K brv 67,3g
Utrop: 9 600 kr
Parti guld med stenar och pärla defekt 18K 11,0g
Utrop: 2 900 kr
Herrur Alpina graverad repor på plastglas manuell 18K med flexarmband brv 51,3g
Utrop: 1 800 kr
Parti guld defekt med sten 18K 3,4g
Utrop: 900 kr
Hänge Kors med stenar L:1,5cm 14K 0,5g
Utrop: 100 kr
Ring med diamanter 4xca0,01ct Ø17 18K 1,9g
Utrop: 800 kr
Tisdag 11 aug 2015