461 - 480 av 532
1...232425...27 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 10 augusti 2015

Klubbad för

Parti guld 14K 6,3, skadat

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 13,2g, graverat

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 5,1g, graverad

Utrop: 1 400 kr

Hänge S830 3,5g, förgyllt, missfärgat

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia 18K 2,9g 53cm

Utrop: 800 kr

Halskedja Pansar S925 35g 50,5cm

Utrop: 350 kr

Armband S925 19,2g 20,5cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja Pansar 9K 1,7g 38cm

Utrop: 225 kr

Ring 18K 6,4g graverad

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,8g, vitguld, graverad

Utrop: 750 kr

Ring 18K vitguld 2,3g Ø17½ med pärla och stenar

Utrop: 750 kr

Halskedja doserad 9K 5,4g 44cm

550 kr

Utrop: 650 kr

Hänge vitguld 14K 0,3g med diamant 1xca0,005ct

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge vitguld 18K 0,4g med diamant 1xca0,1ct

700 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja trefärgad 18K 6,9g 43cm

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband Bismarck 18K 12,7g 16,5cm med berlocker, slitage

Utrop: 3 200 kr

Armband Pansar S830 99,2g 18,5cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Pärlcollier doserad 53cm, lås S835, skadat lås

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Pansar S835 1,1g 42cm

Utrop: 50 kr

Hänge S830 0,6g med sten

75 kr

Utrop: 50 kr