Parti guld 14K 6,3, skadat
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K 13,2g, graverat
Utrop: 3 400 kr
Ring 18K 5,1g, graverad
Utrop: 1 400 kr
Hänge S830 3,5g, förgyllt, missfärgat
Utrop: 50 kr
Halskedja Venezia 18K 2,9g 53cm
Utrop: 800 kr
Halskedja Pansar S925 35g 50,5cm
Utrop: 350 kr
Armband S925 19,2g 20,5cm
Utrop: 275 kr
Halskedja Pansar 9K 1,7g 38cm
Utrop: 225 kr
Ring 18K 6,4g graverad
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 2,8g, vitguld, graverad
Utrop: 750 kr
Ring 18K vitguld 2,3g Ø17½ med pärla och stenar
Halskedja doserad 9K 5,4g 44cm
Utrop: 650 kr
Hänge vitguld 14K 0,3g med diamant 1xca0,005ct
Utrop: 75 kr
Hänge vitguld 18K 0,4g med diamant 1xca0,1ct
Utrop: 600 kr
Halskedja trefärgad 18K 6,9g 43cm
Utrop: 1 700 kr
Armband Bismarck 18K 12,7g 16,5cm med berlocker, slitage
Utrop: 3 200 kr
Armband Pansar S830 99,2g 18,5cm
Pärlcollier doserad 53cm, lås S835, skadat lås
Utrop: 125 kr
Halskedja Pansar S835 1,1g 42cm
Hänge S830 0,6g med sten
Måndag 10 aug 2015