Olja på pannå, Tadeusz Kamasa (1924-2003), 45x37cm, i ram
Utrop: 200 kr
Olja på duk, Stig Blanck, "Rådjur i skog", 54x45cm, i ram
Utrop: 375 kr
Spegel med träram, längd 84cm, höjd 43cm
Utrop: 125 kr
Taklampa, el, med prismor, skador, höjd 55cm
Utrop: 600 kr
Kaffekvarn, C.A.M Nilsson, Eskilstuna, sliten
Utrop: 75 kr
Burk med lock, höjd 21cm
Utrop: 50 kr
Burk med lock, järn, höjd 17,5cm
Schackpjäs, järn, höjd 10,5cm
Halskedja S925, 74,6g 45cm
Utrop: 450 kr
Skål, Tulips, Fyrklövern, höjd 19,5cm, Ø23,5cm
Skål på fot, glas, höjd 12cm, skador
Ljushållare, Iittala, höjd 4,5cm
Ljusstake, Fyrklövern, design Sigvard Bernadotte, Nysilver, höjd 16cm
Utrop: 250 kr
Figuriner 4st, Troll, RBA Olofström
Figurin, Troll, Ny form, höjd 15cm
Figurin, Troll, Rolf Lidberg, höjd 15cm
Figurin, Troll, Rolf Lidberg, höjd 18,5cm
Armband X-länk S925, 7,1g 18,5cm
Utrop: 100 kr
Måndag 10 aug 2015