Avslutad | Pant – Måndag 10 augusti 2015
Målning, olja på duk, signerad G.Adon (1922-1998), " Kärrmes" motivmått 36,5X44,5cm, inramad
Målning, olja på canvas, signerad B Sjööberg, "Geometrisk uppställning", oval 50x40cm, oramad
Målning, olja på canvas, signerad B. Sjööberg, "Geometrisk uppställning II", oval 50x40cm, oramad
Målning, olja på canvas, signerad B. Sjööberg, "Geometrisk uppställning I", oval 50x40cm, oramad
Målning, olja på canvas, signerad B. Sjööberg, "Geometrisk uppställning" 40x40cm, oramad
Porslin 17 delar, Royal Tudor Ware, Coaching Taverns 1828, Staffordshire, England, 4 koppar, 4 tallrikar, 4 assietter, 4 fat, 1 skål
Målning, olja på duk, signerad E. Pierzynski (1922-?), "Hästdroska i vinterlandskap" motivmått 59,5x90,5cm, förgylld träram
Moccaskedar 8st, Nilsjohan, Guldi, stål med 24K beläggning, 110mm, med originalkartong
DVD-spelare Samsung modell DVD-HR753, snr: XQ646SEP900506R, med manual och fjärrkontroll
Digitalkamera Canon EOS 600D snr 173066063489, objektiv 18-55mm 1:3,5-5,6 IS snr 8836086313, laddare saknas, i väska