801 - 820 av 1 215
1...404142...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2015

Klubbad för

Sockertång silver 22g Rosenholm 112mm

400 kr

Utrop: 75 kr

Dessertskedar 12st silver 306,7g Rosenholm

2 500 kr

Utrop: 900 kr

Tårtgafflar 12st silver 239,4g Rosenholm 140mm

2 200 kr

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 12st silver 194,8g Rosenholm 121mm

550 kr

Utrop: 600 kr

Bordsbestick 36st silver 1737,7g Rosenholm 12 Knivar 200mm 12 Gafflar 176mm 12 Skedar 182mm

6 500 kr

Utrop: 5 300 kr

Smörgåsbestick 25st silver 650,1g Rosenholm 12 Knivar 165mm 13 Gafflar 137mm

3 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Kaffeskedar 12st silver 145,7g 106mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Tårtbestick 2st silver Norge 62,4g Tårtspade 180mm Tårtgaffel 155mm

300 kr

Utrop: 200 kr

Skinnjacka Roco-Baroco stl L bruksskick

350 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon iPhone 4s ID:BCG-E2430A IC:579C-E2430A med laddare

600 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K brv56,3g med stenar

10 800 kr

Utrop: 12 000 kr

Halscollier 18K 94,6g doserad Bismarck med integrerat hänge med bokstaven "M" med diamanter ca120xca

20 000 kr

Utrop: 24 000 kr

Örhängen ett par 18K 51,1g med stenar/fler saknas

Utrop: 13 000 kr

Heuer Herrur 14K kronograf manuell plexiglas ca50-tal med läderarmband

Utrop: 20 500 kr

Eberhard Herrur stål kronograf sliten skadad med läderarmband

3 700 kr

Utrop: 3 600 kr

Halskedja 18K 3,8g Venezia 44cm

Utrop: 1 100 kr

Brosch silver brv19,2g med stenar

250 kr

Utrop: 125 kr

Hänge silver 9,7g, stämplad ALTON

450 kr

Utrop: 75 kr

Halscollier S925 18,5g flätad 44,5cm

Utrop: 275 kr

Ringar 3st silver 7g skadade

25 kr

Utrop: 50 kr