401 - 420 av 1 215
1...202122...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2015

Klubbad för

Färglitografi, oläslig signatur, "Nunnan", nr 161/275, motivmått 50,5x38,5cm, glas och ram

25 kr

Utrop: 50 kr

Akvarell, Birgit Johansson, motivmått 30x39,5cm, skadat glas, inramad

Utrop: 50 kr

Vas, porslin, Weimar, höjd 11cm

Utrop: 50 kr

Vas, lergods, W.Germ 652-13, höjd 14,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Kanna, keramik, Foreign 271 22, höjd 23cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Krus, Höganäs, ¼L, höjd 9cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, porslin, NAO by Lladro, höjd 44cm

600 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, NAO by Lladro, flicka med hund, höjd 17cm

550 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, NAO by Lladro, flicka med rosett, lagad vid halsen, höjd 19cm

Utrop: 50 kr

Figurin, porslin, flicka med blommor, höjd 28cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Casades, pojke med katt, höjd 21cm, lagad vid halsen

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Casades, flicka med djur, höjd 21cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Zaphir, flicka i fin klänning, höjd 18,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Lladro, flicka med ljus, höjd 21cm, liten del på ljuset saknas

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Lladro, flicka med midjerosett, höjd 24,5cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Lladro, barn med leksaksbil, höjd 21cm

100 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, porslin, höjd 20,5cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Hörlurar, Sennheiser, Momentum

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Ukulele, Jennings, nr. MPUK-KO

225 kr

Utrop: 250 kr