121 - 140 av 919
1...678...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2015

Klubbad för

Halskedja med hänge S925 ca66cm 14,2g, inget lås, skevt i länk

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge S925 46cm 9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 12,6g

Utrop: 225 kr

Vas Kosta Boda, design Ulrica Hydman Vallien "Open Minds", signerad, höjd ca 24cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Orrefors höjd ca 26cm

700 kr

Utrop: 375 kr

Vas Orrefors, design Martii Rytkönen, i form av ett ansikte, höjd ca 28cm, liten nagg

500 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar, 2st Gustavsberg Josef Ekberg N-108, ca Ø8cm

Utrop: 200 kr

Vas, Gustavsberg Josef Ekberg N-137 höjd ca 12cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Skål med lock, Gustavsberg Josef Ekberg höjd ca 8cm

475 kr

Utrop: 250 kr

Skål Gustavsberg Josef Ekberg 1931 höjd ca 9cm ca Ø20,5cm

425 kr

Utrop: 375 kr

Skål Gustavsberg Josef Ekberg höjd ca 10cm ca Ø20cm

Utrop: 500 kr

Armband 14K 38,1g 21cm Pansar

Utrop: 8 000 kr

Ring 18K 4,0g skadad med sten

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 18K 6,8g 60,5cm Pansar

Utrop: 1 800 kr

Halskedja 18K 11,4g 46,5cm Cordell

Utrop: 3 200 kr

Armband 18K 6,6g 19cm Bismarck

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 7,1g skadat med stenar

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 14K 10,2g skadat med sten

Hänge 18K 0,3g Hjärta

Ringar 18K 5,3g två st skadade