101 - 120 av 919
1...567...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2015

Klubbad för

Espressomaskin, Arvid Nordquist The Black One K-fee, repig

225 kr

Utrop: 250 kr

Solglasögon, Ray-Ban W2652, repigt glas, slitage, skeva bågar, i slitet fodral

250 kr

Utrop: 50 kr

Penna, Montblanc Starwalker, red gold resin, modell M25627, i orginaletui (trasig)

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Penna, Montblanc Melsterstück platinum line, modell M21317 i orgnialetui

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Fat i okänd metall, missfärgat, något buckligt

Bokstöd, 2st med hästar höjd 13,5cm, sitter något löst, nagg

Skål, Orrefors, signerad, höjd ca 7cm, ca Ø24cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Gustavsberg Argenta nr 1029, höjd ca 26cm

1 600 kr

Utrop: 550 kr

Kopp med tillhörande fat, okänd tillverkare

150 kr

Utrop: 125 kr

Kristallglas, 2st Waterford Crystal, "The Championships Wimbledon" höjd ca 14cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad höjd ca 30,5cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad höjd ca 11,5cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Gustavsberg Argenta höjd ca 18,5cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Gustavsberg Argenta höjd ca 12cm

300 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Gustavsberg Argenta höjd ca 14,5cm

475 kr

Utrop: 550 kr

Fat, Gustavsberg Argenta, ca Ø16,5cm

550 kr

Utrop: 300 kr

Fat, Gustavsberg Argenta, ca Ø18cm

450 kr

Utrop: 300 kr

Fat, Gustavsberg Argenta, ca Ø18,5cm

550 kr

Utrop: 300 kr

Moccaskedar, 8st Haga i silver 110mm 79,8g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver 32,2g med stenar, defekt, skevt, missfärgat

250 kr

Utrop: 100 kr