Espressomaskin, Arvid Nordquist The Black One K-fee, repig
Utrop: 250 kr
Solglasögon, Ray-Ban W2652, repigt glas, slitage, skeva bågar, i slitet fodral
Utrop: 50 kr
Penna, Montblanc Starwalker, red gold resin, modell M25627, i orginaletui (trasig)
Utrop: 1 200 kr
Penna, Montblanc Melsterstück platinum line, modell M21317 i orgnialetui
Utrop: 1 000 kr
Fat i okänd metall, missfärgat, något buckligt
Bokstöd, 2st med hästar höjd 13,5cm, sitter något löst, nagg
Skål, Orrefors, signerad, höjd ca 7cm, ca Ø24cm
Vas, Gustavsberg Argenta nr 1029, höjd ca 26cm
Utrop: 550 kr
Kopp med tillhörande fat, okänd tillverkare
Utrop: 125 kr
Kristallglas, 2st Waterford Crystal, "The Championships Wimbledon" höjd ca 14cm
Vas, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad höjd ca 30,5cm
Vas, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad höjd ca 11,5cm
Utrop: 300 kr
Vas, Gustavsberg Argenta höjd ca 18,5cm
Utrop: 600 kr
Vas, Gustavsberg Argenta höjd ca 12cm
Vas, Gustavsberg Argenta höjd ca 14,5cm
Fat, Gustavsberg Argenta, ca Ø16,5cm
Fat, Gustavsberg Argenta, ca Ø18cm
Fat, Gustavsberg Argenta, ca Ø18,5cm
Moccaskedar, 8st Haga i silver 110mm 79,8g
Utrop: 275 kr
Parti silver 32,2g med stenar, defekt, skevt, missfärgat
Utrop: 100 kr
Tisdag 23 jun 2015