1181 - 1200 av 1 323
1...596061...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2015

Klubbad för

Brosch/hänge 18K 5,7g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 10,1g 44cm

Utrop: 2 800 kr

Armband Bismarck 18K 10,2g 18cm, skadad

Utrop: 2 800 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 18K 2,0g

600 kr

Utrop: 750 kr

Ringar 2st 14K 11,1g Ø17-17½, varav en med sten och en med pärla, defekta och med limrester

Utrop: 2 300 kr

Damur Ebel 18K, manuel med integrerad länk 18K 17,5cm, bruttovikt 40,9g, skadad och skev

7 300 kr

Utrop: 8 700 kr

Ring 18K 4,8g Ø18¼, tvåfärgad med små diamanter äldre slipning, något skev

Utrop: 1 400 kr

Ring vitguld 18K 6,1g Ø18, graverad och små repor

Utrop: 1 600 kr

Hänge Krucifix 14K 19,7g

3 700 kr

Utrop: 4 100 kr

Klocklänk X-länk med stav 18K 14,2g 15,5cm, små skador

Utrop: 3 800 kr

Örhängen ett par med pärlor 18K 2,4g, skruvmodell

Utrop: 700 kr

Ring 18K 2,5g Ø17¾ med grön sten

Utrop: 800 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 21,8g 43,5cm

4 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K 2,8g med sten, skadad och skev

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 18K 0,9g med pärlor, odlade sötvattenspärlor 5mm

325 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 2,6g Ø17¼ med stenar

Utrop: 800 kr

Klockboett 18K 9,4g, graverad

Utrop: 2 600 kr

Halskedja Pansar med hänge hjärta 18K 5,1g 41,5cm, skadat hjärta, går ej att ta loss från kedjan

Utrop: 1 400 kr

Hänge med Camé 18K 6,1g

Utrop: 1 600 kr