Hänge Kors 14K 1,2g
Utrop: 250 kr
Ring 18K 2,5g Ø16½ med pärla, defekt pärla
Utrop: 700 kr
Pärlcollier med lås i silver, doserad, S925 45,5cm, mittpärla 7mm, extra pärlor
Ring vitguld 18K 4,8g Ø19¼ med diamanter 5xca0,03ct, inneslutningar, graverad
Utrop: 1 500 kr
Ring vitguld 18K 6,0g Ø19¼, graverad
Utrop: 1 600 kr
Ring vitguld 18K 3,3g Ø16½ med diamanter 10xca0,02-0,03ct princesslipade
Utrop: 1 700 kr
Ring vitguld 18K 8,6g Ø19, graverad, repig
Utrop: 2 300 kr
Brosch/hänge 18K 21,0g med sten
Utrop: 5 600 kr
Armband Bismark 18K 83,4g 19cm
Utrop: 22 500 kr
Halskedja 14K 9,3g 50,5cm, skada på länken
Utrop: 2 000 kr
Armband Bismarck 18K 40,5g 19,5cm
Utrop: 11 000 kr
Armring 18K 30,0g Ø6cm, mönstrad, öppningsbar med säkerhetskedja
Utrop: 8 000 kr
Ring vitguld 18K 3,8g Ø19, graverad
Utrop: 1 100 kr
Ring 9K 2,9g Ø18 med grön sten, små skador och lagningar
Utrop: 375 kr
Ring 20K 5,6g Ø18½ med stenar, graverad, små nagg på mitten stenen, tvåfärgad
Ringar, 2st 18K 6,6g Ø17½, graverade, repor
Örhängen ett par 18K 1,9g med blå stenar och små diamanter
Utrop: 750 kr
Ring 18K 2,4g Ø17 med små diamanter
Utrop: 900 kr
Ring 18K 2,2g Ø16½ med sten och små diamanter
Utrop: 800 kr
Armband X-länk med stav 18K 35,1g 19,5cm, repor på lås
Utrop: 9 500 kr
Tisdag 2 jun 2015