441 - 460 av 1 323
1...222324...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2015

Klubbad för

Glasskulptur Orrefors, längd 21,5cm

175 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Glasskulptur Orrefors, Ingegärd Råman, "Nisse", höjd 14cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Ikon, 1800-tal, "St. Jacob Borovichsky", 21,5x16cm, i träram med glas

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Sockerskål, Gräddkanna, Royal Copenhagen, Musselmalet, höjd 8,5cm, 7,5cm, spricka vid pip på kannan

375 kr

Utrop: 150 kr

Skål Royal Copenhagen, Musselmalet, höjd 8,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Skål Royal Copenhagen, Musselmalet, höjd 7,2cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Assietter 5st, Royal Copenhagen, Musselmalet, Ø17cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Verktyg

Borrmaskin Hilti TE 7-C, LB151146, i väska med borrar, välanvänd

650 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, Lisa Larsson, höjd 14cm, 2a hands sortering

475 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Lisa Larson, höjd 14cm

800 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, Lisa Larson, "Kalle", höjd 18cm, nagg längs fötterna

650 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Lisa Larson, "All världens barn", höjd 11,5cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Kristall, Royal krona Sweden, Lisa Larsson, höjd 8,8cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Nittsjö, Thomas Hellström, höjd 20cm,

150 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Nao, höjd 24,5cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Kanna, H.J. Wood Ltd. Burslem England, höjd 28,2cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Ölstop, glas/metall, graverat 1889, höjd 22,5cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Träsnitt, Margareta Carlstedt (1934-), 62/140, 18,5x11,5cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake mässing, Skultuna, höjd 22cm

200 kr

Utrop: 125 kr