421 - 440 av 1 323
1...212223...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2015

Klubbad för

Färglitografi Anders Fogelin (1932-1982), 163/250, 44x54cm, i ram

200 kr

Utrop: 250 kr

Färglitografi Anders Fogelin (1932-1982), 244/250, 44x54cm, i ram

275 kr

Utrop: 250 kr

Färglitografi Mikael Barrehag (1959-), 14/360, 38x52cm, i ram och glas

Utrop: 600 kr

Utrop: 600 kr

Färglitografi Göte Göransson (1921-2015), 180/250, 33x44cm, i ram och glas

Utrop: 250 kr

Lins Panasonic ET-D75LE2, projection zoom lens, nr.TBME897-1, i originalkartong

Utrop: 6 000 kr

Lins Panasonic ET-D75LE3, Projection zoom lens, nr.TBME899-1, i originalkartong

Utrop: 12 000 kr

Klockor Bordsur

Bordsur höjd 18cm, saknar pendel, baklucka och nyckel

Ljusstakar ett par, tenn, WMFB, Würtembergische Metallwarenfabrik, höjd 18cm, en lagad

Kaffekoppar med fat 10st, Royal Copenhagen, Blå vifte

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Fritid Övrigt

Schackbräda med pjäser i trä, pjäser i låda

400 kr

Utrop: 425 kr

Vas Orrefors, Graal, Edward Hald, nr.38817, höjd 14cm

Utrop: 3 600 kr

Handväska Prada, Vela sport, med certifikat

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Aftonväska, Karen Millen, med kvitto

300 kr

Utrop: 375 kr

Handväska, Jimmy Choo, Riki, sliten, lagad, trasig del

425 kr

Utrop: 500 kr

Olja på pannå, Ivar Morsing (1919-2009), 18x22cm, i ram

550 kr

Utrop: 600 kr

Tryck efter original, Joshua Reynolds (1723-1792), "den lille Samuel", 20,5x15cm, i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Glasskulptur, Kosta Boda, Bertil Vallien, nr.7099313, höjd 5,4cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Glasskulptur Kosta Boda, Olle Brozén, nr.7090801, höjd 5,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Glasskulptur Kosta Boda, Kjell Engman, nr.7090585, längd 17cm, med krok för att hänga på väggen

150 kr

Utrop: 50 kr