Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 juni 2015
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING/MOBILHÅLLARE, BOTTEGA VENETA, svart flätat läder, ögla i nylon, smyckespåse
VÄSKA, GUCCI, Guccissima, Messenger, Crossbody, brunrött läder, axelrem i tyg, 35x30x2cm, slitgae på hörnen.
VÄSKA, GUCCI, svart, turkos mocka med gulmetall detaljer, 38x36x12 cm, dustbag. Märkt 211959 492174.
VÄSKA, MULBERRY, lavendelblått läder, vitmetall detaljer, axelrem pansarkedja med svart läder, 30x18x12 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, BOTTEGA VENETA, aprikosbeige, 100 % siden, broderier i 100 % ull, 140x270 cm.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRINGAR, BOTTEGA VENETA, svart intrecciato läder, längd 50 cm, dustbag.
Kläder Skor
SNEAKERS, LOUIS VUITTON, brun minilin, brun, bronsfärgat läder, stl 38, extra skosnören, skokartong samt kvitto finns.
VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart tyg med färgglada ränder, genomskinlig gulplast, 36x30x14 cm, tillbehör liten inner väska 20x14 cm.
VÄSKA, GUCCI, monogram canvas, grönt läder, gulmetall detaljer, 27x18x3cm, märk 130846-002214.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, grönt läder, spänne i gulmetall (repor), längd 80cm, bredd 4cm, extrahål gjorda, hällan sitter inte fast.
VÄSKA, CELINE, vintage bowlingbag, canvas, brunt läder, 35x20x18cm, slitage på hörnen.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2418/S 8HH, vintage, nougatfärgade med svarta skalmar, yterrask (ej tidsenlig).
HÄNGE/KEDJA, THOMAS SABO, sterling silver, hänge med strass, 3st charms, kedja 90cm, originalask.
VÄSKA, GUCCI, Pelham Tote Bag, rödbrun guccissima läder med ljusa gulmetall detaljer, 38x20x10 cm, dustbag. Märkt 162900 001013.