Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 juni 2015
Kläder Skor
SKOR, BURBERRY, pumps, rutigt tyg, svart läder, klack 10cm, stl 38, skopåsar, stift, kvitto.
Accessoarer Övrigt
MOBILFODRAL, LOUIS VUITTON, Ipone 5 hard case, demier azur, visst slitage, kvitto.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, Softy East/West Jone Bag, ljusbeige läder, 45x32x10 cm,
VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart med rosa, lila, blå ränder, nylon med svarta tyghandtag.
SOLGLASÖGON, GIANNI VERSACE, vintage, bruna bågar med gulmetall på sidorna, etui.
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Eole 50, Damier Ebene, 50x25x30cm, draghandtag, hjul, adresstag med initialer "IL", lås men nyckel saknas, en nit saknas, visst slitage, kvitto från 2009.
KUVERTVÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vinatge, svart Dior monogram, svart läder, 29x18 cm.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, vintage (1970-tal), vitmetall bågar blåtonat glas, fodral.
Accessoarer Glasögon
GLASÖGONFODRAL, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå, beige Dior monogram, blått läder, 18x9 cm.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldbeige tyg, Dior monogram, svart läder, 36x28x4 cm. Visst slitage.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Atlantic Intrecciato Nappa Messenger Bag, beige läder, axelkedja, 18x12x5cm, dustbag, en fläck.