501 - 520 av 1 215
1...252627...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2015

Klubbad för

Ljuslykta iittala höjd ca 6cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Pjäxor atomic 24.0/24.5 - 289 mm, bruksslitage

Utrop: 600 kr

Skål Höganäs keramik höjd 9,5cm Ø14,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål Höganäs keramik höjd 9,5cm Ø14,5cm naggad

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Höganäs Keramik caØ21cm höjd 8,5cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Skål Höganäs Keramik caØ 22cm höjd 12cm

Utrop: 200 kr

Skålar 2st Höganäs keramik höjd 6cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja med hänge S925 39-42cm bruttovikt 11,3g

150 kr

Utrop: 200 kr

Brosch med sten i silver 9,5g

Utrop: 250 kr

Ring med sten S925 Ø18 3,4g

150 kr

Utrop: 100 kr

Snapsglas 6st Lindshammar, ett glas smått naggat

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål i glas okänd tillverkare höjd 7cm Ø24cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, olika tillverkare, Rörstrand, Serenad, Hackefors, Lidköping, Arabia, Karlskrona 2 st sockerskålar, 6st assietter, 1 uppläggningsfat, 2 st små fat, 1 liten kanna (nagg på undersidan)

75 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsbestick 2st i silver 142,4g 24cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Sockertång i silver 15,3g

75 kr

Utrop: 75 kr

Moccasked i silver 9,7g 110mm graverad

50 kr

Utrop: 50 kr

Sillgafflar 2st i silver 30,3g 135mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skedar 2st i silver 65g 160mm

225 kr

Utrop: 250 kr

Skedar 4st i olika modeller och storlekar i silver 75,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Tavla i tyg, broderi, 46x113cm inklusiv träram, ramen sitter löst

250 kr

Utrop: 300 kr