481 - 500 av 1 215
1...242526...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2015

Klubbad för

Mynt, 100 kronor minnesmynt 1983 S925 16g

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband Kejsarlänk S925 22,5cm 28,8g

500 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Sport

Snowboard Goltes Shuttle 153 ca 153cm repig/slitage/kantstött/fläckig med bindningar Flow, visst slitage,i mjukt fodral

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslyktor 2st ORREFORS Hallon höjd ca 6cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Glasföremål okänd tillverkare naggad

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda Jungnelius signerad och numrerad, ca Ø10cm höjd ca 5cm, färg saknas, defekt i två delar, en gummiplupp saknas, viss nagg

75 kr

Utrop: 50 kr

Servis Royal Albert 9 st kaffekoppar, 12 st fat caØ15,5cm, 1 st djupare fat, 6 st assietter caØ18cm, 1 st sockerskål

300 kr

Utrop: 125 kr

Servis Royal Albert, 6st kaffekoppar med 7st fat Ø12cm, 7st assietter Øca18cm, 1 uppläggninsfat Ø26cm, 1 sockerskål

275 kr

Utrop: 75 kr

Servis Royal Albert, 3 st kaffekoppar med 6st fat Ø14cm, 1 liten kanna, 11 st assietter Øca15,5cm

300 kr

Utrop: 75 kr

Assietter, 6st Royal Albert ca Ø18cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat 6st Rörstrand Vikingar Suzanne Öhlén

Utrop: 500 kr

Utrop: 500 kr

Utrop: 500 kr

Utrop: 500 kr

Utrop: 500 kr

Halsduk Gant ca 28x228cm grå, enstaka fläckar, nopprig

100 kr

Utrop: 50 kr

Halsduk Gant ca 24x176cm mönstrad, nopprig

75 kr

Utrop: 50 kr

Klänning, Filippa K storlek S, något noppriga sömmar

250 kr

Utrop: 125 kr

Termos Stelton design Erik Magnussen höjd ca 21cm, i plast

125 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Marimekko höjd ca 6cm, visst slitage

Utrop: 50 kr