721 - 740 av 1 153
1...363738...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2015

Klubbad för

Kaffekanna med lock, Rosenthal, modell Maria

150 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Uppsala Ekeby, Göran Andersson, höjd 9cm

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Jack Sheldon, SMAFO 4000,

150 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Wiggler, K2 multi size 4000

225 kr

Utrop: 50 kr

Gul Force, 5010, herrur, quartz går ej, stål, datum, gummiarmband

Utrop: 750 kr

Kamerastativ, Cullmann Nanomax 250,

375 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, "Tulipa", höjd 14,5cm, Ø21,5cm

350 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Skruf, Hellsten, nagg i hörn, höjd 9,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kamera Minolta SRT101b, snr.4328446, med objektiv Minolta MC W. Rokkor-SG, snr.1626636, Minolta MC Rokkor-PF, snr.25541858, Minolta MC Tele Rokkor snr.1021050, Mellanring Sigma tele-macro, snr.608440, i väska

425 kr

Utrop: 500 kr

Kamera Voigtländer Vito C, snr.6208734, i skadat fodral

Utrop: 200 kr

Kaffekanna 1st med trähandtag, Sockerskål 1st, Gräddkanna 1st, silver, totalvikt 1226,5g, W A Bolin, år 1946

Utrop: 7 200 kr

Sockerskål med lock, silver, 508,0g, C.G. Hallberg, år 1913 (rund med dekor av palmetter samt bandflätor av rosetter och bockar. Lock krönt med putto samt palmetter, förgylld

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Sockerskål med lock, silver, 514,8g, C.G. Hallberg, år 1913 (rund med dekor av palmetter samt bandflätor av rosetter och bockar. Lock krönt med putto samt palmetter, förgylld

3 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Pokal silver 254,5g höjd 21cm, skadad fot, bucklig, buckligt lock

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Soppslev S875 121,6g, ca 26cm, graverad

600 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar 1 par S925, defekt, fyllda bottnar

Ring 18K 3,4g Ø17, vitguld, med diamant ingraverat 0,60ct

9 600 kr

Utrop: 6 900 kr

Digitalkamera, Nikon, modell D600, repig display, sliten, serienummer 3015209, objektiv Nikon AF-S Nikkor 24-85mm 1:3,5-4,5G ED VR serienummer US6036384, Wifi adapter Nikon WU-1b

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 70-200mm 1:4 ED VR, serienummer 82022334

4 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S875 156,9g, graverat/buckligt

600 kr

Utrop: 500 kr