701 - 720 av 1 153
1...353637...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2015

Klubbad för

Halskedja Pansar 42cm, med hänge S925 6,8g

Utrop: 125 kr

Halskedja Pansar S925 1,7g 39,5cm

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia 42cm, med hänge S925 3,0g

Utrop: 75 kr

Ring S835 1,7g Ø16½, med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Ringar 2st 23K 11,4g graverade

Ring 18K 1,6g med granater Ø16½

Ring 18K 3,2g med sten Ø18¾ skadad

Brosch metall med granater /en saknas

Örhängen metall med granater stopper S925

Kedja 45cm double Hänge metall med granater

Ring förgylld med granater Ø15½

Collier metall med granater 45cm

Ring S925 6,7g Ø17½

Örhängen ett par S925 3,5g stopper metall

Hänge silver 2,5g Uggla skadad

Örhängen ett par 18K 1,9g med stenar utan stopper

Ege Damur 14K ca3,5g manuell graverad boett utan armband

JA MCabe Herrur JM-1007 automat med läderarmband i ask

950 kr

Utrop: 500 kr

Kaffekoppar 6st (1 skadad), Kaffefat 6st, Assietter 6st, Rosenthal , modell Maria

300 kr

Utrop: 375 kr

Gräddkanna med lock, Gräddkanna (nagg), Rosenthal, modell Maria

125 kr

Utrop: 150 kr