Halskedja Pansar 42cm, med hänge S925 6,8g
Utrop: 125 kr
Halskedja Pansar S925 1,7g 39,5cm
Utrop: 50 kr
Halskedja Venezia 42cm, med hänge S925 3,0g
Utrop: 75 kr
Ring S835 1,7g Ø16½, med sten
Ringar 2st 23K 11,4g graverade
Ring 18K 1,6g med granater Ø16½
Ring 18K 3,2g med sten Ø18¾ skadad
Brosch metall med granater /en saknas
Örhängen metall med granater stopper S925
Kedja 45cm double Hänge metall med granater
Ring förgylld med granater Ø15½
Collier metall med granater 45cm
Ring S925 6,7g Ø17½
Örhängen ett par S925 3,5g stopper metall
Hänge silver 2,5g Uggla skadad
Örhängen ett par 18K 1,9g med stenar utan stopper
Ege Damur 14K ca3,5g manuell graverad boett utan armband
JA MCabe Herrur JM-1007 automat med läderarmband i ask
Utrop: 500 kr
Kaffekoppar 6st (1 skadad), Kaffefat 6st, Assietter 6st, Rosenthal , modell Maria
Utrop: 375 kr
Gräddkanna med lock, Gräddkanna (nagg), Rosenthal, modell Maria
Utrop: 150 kr
Tisdag 28 apr 2015