Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2015
Canon digitalkamera Powershot A2600 16MP,4GB minneskort med laddare, manual ikartong. nr673062014868
Fujifilm Finepix digitalkamera 8,2MP, 4GB minneskort och laddare. Sliten i kanterna
Videokamera, Sony Handycam DCR dvd404E Carl Zeiss objektiv 3 Mpix, 5.1 surround recording, med laddare ej original, AV kablar, fjärrkontroll, samt väska, Snr ;170403
Mobiltelefon Apple Iphone 5 Tefonkodlåst, Icloud låst, okänd operatör, IMEI:013724000081323, Model: A1429, Brukslitage
IPod Touch Apple 8GB, i skal med laddare, Snr:C21DL0SDDCP7 Modell:MC540KS/A, brukslitage
Fritid Sport
Flugfiskespö Scierra Sweep med fodral,9 feet WF6 Rec. wt 14 grams, scierra sweep 56 rulle Med lina Nr:3349
Gitarr Akustisk Martin & Co East 1833 000X1AE Något nagg, I mjukt fodral brukslitage
Spelkonsol Microsoft Xbox 360 model 1439 med 1 handkontroll och kablage serienr 410175321705
Sony Playstation PS3 spelkonsol, 2 handkontroller, 10st spel, kablage och HDMI kabel. Snr 02274381731577657 CECHL04. ! handkontroll spräckt.