1201 - 1220 av 1 231
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2015

Klubbad för

Gustavsberg Pyro ugnsform Ø17cm. Smörkanna med lock. Skadade

50 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar Gusum Mässing med gravyr.

275 kr

Utrop: 75 kr

Canon digitalkamera Powershot A2600 16MP,4GB minneskort med laddare, manual ikartong. nr673062014868

350 kr

Utrop: 300 kr

Fujifilm Finepix digitalkamera 8,2MP, 4GB minneskort och laddare. Sliten i kanterna

125 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Focus kikare 4x20

50 kr

Utrop: 100 kr

Glasskulptur Målerås Mats Jonasson H14cm

175 kr

Utrop: 400 kr

Videokamera, Sony Handycam DCR dvd404E Carl Zeiss objektiv 3 Mpix, 5.1 surround recording, med laddare ej original, AV kablar, fjärrkontroll, samt väska, Snr ;170403

375 kr

Utrop: 150 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 5 Tefonkodlåst, Icloud låst, okänd operatör, IMEI:013724000081323, Model: A1429, Brukslitage

700 kr

Utrop: 50 kr

IPod Touch Apple 8GB, i skal med laddare, Snr:C21DL0SDDCP7 Modell:MC540KS/A, brukslitage

300 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Gavia X606 Gear Ratio 5.2:1 Brukslitage

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Daiwa crossfire e2500-3i, Brukslitage

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Cardinal 55 Abu Sweden, Brukslitage

150 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö Scierra Sweep med fodral,9 feet WF6 Rec. wt 14 grams, scierra sweep 56 rulle Med lina Nr:3349

425 kr

Utrop: 400 kr

Gitarr Akustisk Martin & Co East 1833 000X1AE Något nagg, I mjukt fodral brukslitage

3 600 kr

Utrop: 2 300 kr

Spelkonsol Microsoft Xbox 360 model 1439 med 1 handkontroll och kablage serienr 410175321705

225 kr

Utrop: 350 kr

Tennskål märkt Peltro d'arte mazzucco höjd 9cm, diameter 8cm

Utrop: 50 kr

Tennvas, GERO, höjd 22cm, diameter 11cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tenn ljusstakar trearmad WEGE, en arm defekt, höjd 25cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Sony Playstation PS3 spelkonsol, 2 handkontroller, 10st spel, kablage och HDMI kabel. Snr 02274381731577657 CECHL04. ! handkontroll spräckt.

850 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Sony Xperia S LT26i, 32 Gb minne repig, med laddare,skydd för usb anslutning saknas, IMEI 351710051214764, registrerar ej simkort okänd operatör

425 kr

Utrop: 150 kr