Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2015
Klubbad för
Damur Fossil, quartz, pärlemorurtavla med stenar, guldfärgat stålarmband med viklås, Sn: 119300
Guess damur, quartz, i stål, pärlemorurtavla med stenar, viklås, brukslitage Sr:I16014L1
Samsung GALAXY Note 3, Olåst 4G SM-N9005, 32GB Med laddare, hörlurar och manual. Litet nagg i ram, IMEI: 351776/06/914175/2
Samsung GALAXY ALPHA SM-G850F, I kartong med laddare och hörlurar, IMEI Nr:356010060361846/01