Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2015
Gitarrförstärkare Randall RGT-100 HT (100W rör, 19" rackformat), OBS! 120V 60Hz ström, en del skruvar för chassi saknas. okapslad trafo medf.
Visa varaParti Silver
Parti Silver 925 75,9g, Tårtspade defekt/av, Matsked med gravyr, Örhängen ett par med pärla/skruvlås.
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon Neumann KMi / KM84 (Cardioid, 48V), grå, vintage, Snr: 56206
Visa varaKlockor Breitling
Herrur Breitling Chronomat A13352 Ø39mm stål svart urtavla, Pilotlänk, årsmodell 2002, Snr: 250973, box (defekt), cert, en rider saknas, extra länkbit. går fint.
Herrur Omega Semaster Automatic. Guld på stål med läderarmand./Tissot. Fuktskadad urtavala med repor samt repig boett. Ø 34mm. Skramlar när man sakar på den. Defekt verk.
Vas Zsolnay Hungary 1868. Nr: 9566/1989. Signerad. Höjd: ca 18cm. Hand-painted. Krackelerad.