321 - 340 av 483
1...161718...25 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 20 april 2015

Klubbad för

Kedja S925 58,7g Pansar 51,5cm

Utrop: 375 kr

Armband S925 17,5g Pansar 22,5cm

Utrop: 250 kr

Elbas Jack & Danny brothers, modell YC-JB, repig, lackskador, utan fodral

300 kr

Utrop: 300 kr

Assietter 9st Ø17cm, delvis sliten dekor på kanterna

175 kr

Utrop: 125 kr

Uppläggningsfat 28,5x18cm, delvis sliten dekor på kanterna

100 kr

Utrop: 125 kr

Tekanna med lock, Rörstrand, modell Blå Eld, höjd 19cm

600 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstakar 4 st, Iittala, modell Festivo, höjd: 25cm, 18cm, 12cm, 8cm

600 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Kosta Boda, design Ulrica Hydman-Vallien, modell Tulipa, höjd 26cm

425 kr

Utrop: 125 kr

Prydnadsföremål, Målerås, design Mats Jonasson, modell Masq röd, höjd 18cm, några nagg

225 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Samsung, modell Ace GT-S5830i, IMEI: 354794057569642, sliten, med laddare i originalkartong

275 kr

Utrop: 300 kr

Digitalkamera Sony Alfa290 ( nr 4862589) med objektiv 18-70mm (nr:2959286), objektiv 18-55mm (nr: 4952600) utan linsskydd, med bruksanvisning och USB-kabel

750 kr

Utrop: 800 kr

Fritid Övrigt

Knivar 2st, Global (Kockkniv G-55 18cm, Skalkniv GS-38, 9cm ) oanvända i originalförpackning

950 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Övrigt

Kockkniv 1st, Hackman, 33cm (totallängd) oanvänd i originalförpackning

150 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Övrigt

Filékniv 1st, Laxpincett 1st, metalltvål 1st, Vinga, i originalförpackning

275 kr

Utrop: 100 kr

Lampetter 1 par, höjd 27,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Lampetter 1 par, höjd 15cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Lampett 1st, höjd 30cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Collier S925 10,4g 40,5cm, med rubin, i originalask

425 kr

Utrop: 250 kr

Ljuslyktor 1 par , Orrefors, modell Tornado 10X10cm, höjd 5,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljuslykta 1st, Orrefors, modell Hallon

50 kr

Utrop: 50 kr