Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2015
Klubbad för
Fat, Stengods, Argenta, Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Ø34cm, märkt Kåge 909, litet nagg på undersidan vid basen, krackelyr
Digitalkamera Nikon D5100, snr.6016611, objektiv Nikon 18-55mm, snr.15397985, laddare sladdar minneskort 8GB, i väska