461 - 480 av 1 364
1...232425...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2015

Klubbad för

Skål, S830, 475,9g, Axel Bergman, graverad

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Fat, Stengods, Argenta, Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Ø34cm, märkt Kåge 909, litet nagg på undersidan vid basen, krackelyr

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Glasskulptur, höjd 15cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Teaterkikare, Desbouillons opticien, Palais royal no.160, sprickor i hölje

125 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Övrigt

Teaterkikare, buckla, färgbortfall

100 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Teaterkikare, trä, metall, repor

275 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Kosta Boda, "Tulipa", Ulrica Hydman Vallien, höjd 14,8cm, Ø22cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Orrefors, "Hallon", Anne Nilsson, höjd 8cm, Ø19cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslyckta, Orrefors, "Hallon", Anne Nilsson, höjd 6,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Moccaskedar 12st S830, 60g, 87mm

225 kr

Utrop: 200 kr

Manschettknappar S830, 9,4g, graverade, buckliga

50 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, Orrefors, "Sofiero", Gunnarghöjd med propp 25cm, i originalask

600 kr

Utrop: 750 kr

Samsung Galaxy Tab3 lite, SM-T110, 8GB, snr.RF2F50LPXZF, med laddare i kartong

900 kr

Utrop: 425 kr

GPS, Tom Tom, 4EJ41, Z1230, snr.FN6500H01897, med usb-sladd

225 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Canon IXUS 75, snr.6133706296, med fodral och laddare i kartong

150 kr

Utrop: 125 kr

Pärlor, odlade sötvatten, ca.9-10mm, trädda, 40cm, lås metall

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pärlor, odlade sötvatten, ca.10mm, trädda, 41cm, lås metall

Utrop: 1 000 kr

Digitalkamera Nikon D5100, snr.6016611, objektiv Nikon 18-55mm, snr.15397985, laddare sladdar minneskort 8GB, i väska

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Bordsur

Bordsur, Aktiebolaget sparuret, trä, spricka, går ej,

Utrop: 200 kr

Fritid Övrigt

Kikare OXO, Skagen, 7x50, i fodral

Utrop: 300 kr