1101 - 1120 av 1 136
1...555657 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2015

Klubbad för

Kristallfigurer, 5st, varav en med liten skada

125 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Swarovski kristall bebis ca33mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Swarovski kristall rosor ca 49mm

150 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Swarovski kristall propp till karaff ca 65mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Swarovski kristall barnskor ca 10mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Fickur, Omega skadad urtavla nummer 5634507 silver S800 bruttovikt 79g etui och kedja i okänd metall

475 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Omega skadad urtavla manuell skadat plastglas med läderarmband

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Laptop HP G7 1301eo 500Gb HDD 4 Gb RAM Windows 7, pentium 2,2GHz 17´väska m laddare hack ichassi

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, Longines Prima Luna L8.114.4 stål quartz safirglas datum snr: 35864700 armband i stål ca 17cm

2 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Herrur, Alexander nummer: 976024 stål quartz armband i stål ca 19cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Laptop HP 655 windows 8 500Gb HDD, 4Gb RAM, AMD E2 1800, bioslösen rick, med laddare

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Halssmycke, med integrerat hänge med pärla silver S925 47cm 22,4g i ask

425 kr

Utrop: 350 kr

Laptop Dell Inspirion 1525, winows Vista Intel celeron 120Gb HDD med laddare bruksslitage

450 kr

Utrop: 350 kr

Plunta, Svenskt Tenn Handarbete höjd 18,5cm repor och gravyr finns

50 kr

Utrop: 75 kr

Mynt Övrigt

Mynt, Sverige 5 Euro 1996, Selma Lagerlöf/Spelande tjäder med certifikat i plastficka

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, krucifix silver S925 3,1g

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar silver S925 50,5cm 23,4g

Utrop: 350 kr

Fritid Verktyg

Vinkelslip Bosch GWS- 7-125 710W Ø125mm, C601348103, sliten

200 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Planslip ETC No 96-150 150W 11000/min

125 kr

Utrop: 50 kr

Rolex GMT-Master II 16713 stål/guld automat snr: W153105 Oysterlänk stål/guld 21cm nagg i glas

43 000 kr

Utrop: 46 000 kr