Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2015
Klubbad för
Sony Xperia J ST26i med laddare, synkkabel något glapp i usb anslutningen, troligtvis låst 3, lite nagg repor finns
Fritid Sport
Svensk Bajonett EJ AB slidan T1 2494 Bajonett 15924 före 1913 med bälteshållae läder till m96/38