Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 mars 2015
VÄSKA, MULBERRY, kikarväska, vintage, mörkblå scotchgrain, brunt läder, 17x20x6cm, mässingfärgade detaljer
VÄSKA, MULBERRY, vintage, kikarväska, brunt läder (nile), mässingsfärgade detaljer, 17x20x7cm,
VÄSKA, BURBERRY, SM Honeywood Bag, mellanbrunt läder, gulmetall detaljer, 30x26x10 cm, avtagbar axelrem, dustbag. Kvitto finns!
VÄSKA, BURBERRY, Alchester Bag, mellanbrunt läder med gulmetall detaljer, 31x19x15 cm, avtagbar axelrem, dustbag. Kvitto finns!
VÄSKA, TOSCA BLU, genomskinlig plast, röda och svarta detaljer, 30x 25x13cm, innerväska i rött tyg, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Oversized Alexa, ljusbeige läder med kopparfärgade detaljer, 36x26x14 cm, avtagbar axelrem, dustbag. Slitage på brickan vid låset, visst slitage på väskans hörn.
VÄSKA, DVF, svart läder med gulmetall nitar (en nit fattas), 32x29x13 cm, reglerbar axelrem, dusbag.
Kläder Skor
SKOR, TOD´S, ljusbeige läder, skinnlack, gummisula med dobbar, klack 5,5 cm, stl 40, skopåse samt kartong.
VÄSKA, CHANEL, Evening Satin Bag, svart satin, axelrem med förgylld kedja, 18x14x6 cm, dustbag, hologrammärkt 1045633. Slitage, missfärgningar i tyget.