101 - 120 av 276
1...567...14 Gå till
Sortering

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 mars 2015

Klubbad för

Smycken Armring

ARMRING, RALPH LAUREN, förgyllt sterling silver hammrat, diameter 6cm, vikt 83,9g.

1 400 kr

Utrop: 650 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, MISSONI, 100% viscose, 70x210cm, brun, beige, svart.

950 kr

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, svartmetallic läder, spänne i vitmetall (lite repor), längd 95cm bredd 4cm.

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, svart läder, spänne i gulmetall och bambu, längd 95cm, bredd 4cm.

900 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, SONIA RYKIEL, svart läder, ränder i pastell, detaljer i gulmetall, 25x18x1 cm, dustbag, shopcondition.

450 kr

Utrop: 500 kr

Visa vara

Kläder Skor

LOAFER, GUCCI, beige/brunt tyg, brunt läder, monogram, stl 38, spänne i gulmetall, gummisula,

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Bälten

SKÄRP, GUCCI, svart/guldfärgat tyg, svart läder, spänne i gulmetall, längd 95cm, bredd 4cm,

850 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, BARBARA BUI, beige läder, klädd klack i metallic 12cm, stl 37.

Återropad

Utrop: 1 000 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, GUESS, brunt läder, kalck 12cm, platå 3cm, stl 37 (6½)

550 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CAMPOMAGGI, grå/grönt läder, mässing detaljer, 40x30x6cm, dustbag.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Accessoarer Bälten

SKÄRP, FENDI, svart tyg, svart läder, spänne i vitmetall, läng 90cm, bredd 3cm, dustbag, originalask.

500 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, FENDI, svart tyg, monogram, 20x18 cm, originalask, visst slitage.

Återropad

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, GUCCI, vintage, beige tyg, mörkbrunt läder, 20x 24x11cm.

950 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Agendor

AGENDA, MULBERRY, svart präglat läder (kongo) 13x18cm, kontokortfack, myntfack, kalender saknas, originalkartong.

800 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, Trout, brunt präglat läder (kongo), mässings färgade detaljer, 31x25x9cm, dustbag, visst slitage

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MICHAEL KORS, Large Hamilton, ljusbrun läder, gulme tall detalj 36x32x12cm, dustbag, en liten fläck.

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LONGCHAMP, svart läder, gulmetall detaljer, 26x18x7cm, visst slitage.

325 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LONGCHAMP, brunt lädet, vitmetall detaljer, 29x16x10cm,

375 kr

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Les Cles, Cathy Latham, 100% siden, 90x90cm, blå, vit, guld.

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Bälten

SKÄRP, MULBERRY, vintage, mörkgrönt läder, längd 75cm, bredd 3cm.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Om auktionen