Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 mars 2015
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svartmetallic läder, spänne i vitmetall (lite repor), längd 95cm bredd 4cm.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, SONIA RYKIEL, svart läder, ränder i pastell, detaljer i gulmetall, 25x18x1 cm, dustbag, shopcondition.
Kläder Skor
LOAFER, GUCCI, beige/brunt tyg, brunt läder, monogram, stl 38, spänne i gulmetall, gummisula,
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svart/guldfärgat tyg, svart läder, spänne i gulmetall, längd 95cm, bredd 4cm,
Accessoarer Bälten
SKÄRP, FENDI, svart tyg, svart läder, spänne i vitmetall, läng 90cm, bredd 3cm, dustbag, originalask.
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, svart präglat läder (kongo) 13x18cm, kontokortfack, myntfack, kalender saknas, originalkartong.
VÄSKA, MULBERRY, Trout, brunt präglat läder (kongo), mässings färgade detaljer, 31x25x9cm, dustbag, visst slitage
VÄSKA, MICHAEL KORS, Large Hamilton, ljusbrun läder, gulme tall detalj 36x32x12cm, dustbag, en liten fläck.