Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 mars 2015
Klubbad för
HÄNGE/KEDJA, FERRARI, vitmetall, hänge med svarta och gula detaljer kullänk, längd 55cm, originalask.
Accessoarer Pennor
PENNOR, PARKER, mod 61, 3st, stiftpenna, kulspet pena, reservoar penna, grå resin, förgyllt hölje, originalask.
SOLGLASÖGON, ERMENEGILDO ZEGNA, SZ 35665718, skalmar i trä, bågar i brunt, bruna glas, etui, putsduk, några repor.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, SMART TURNOUT, 100% ull, 180x24cm, mötblå, grön, svart, röd, shopcondition.